Czy oprócz komórek macierzystych są inne metody wypełnienia zanikających małżowin nosowych?

Czy oprócz komórek macierzystych są inne metody wypełnienia zanikających małżowin nosowych ? Podczas poważnej niedoczynności tarczycy lekarz zamiast odesłać mnie do endokrynologa , , wypalił mi laserem małżowiny dolne w nosie. Teraz robi się zanik i umieram, tak cierpię. Jak można pomóc w Polsce w takiej sytuacji , ,proszę o poradę .Nie nauczę się żyć bez nosa z tymi dusznościami , nawilżanie nie pomaga. Szukam pilnie pomocy narazie w Polsce ,tylko gdzie i jakimi metodami można mi pomóc ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do specjalisty laryngologa, najlepiej do ośrodka o najwyższym poziomie referencyjności, gdzie pokierują Pani leczeniem.