Czy organizm zdąży się oczyścić z Topiramat do starania o ciążę?

Dzień dobry. Chcę sprecyzować wczesniej zadane pytanie. Chcę rozpocząć w marcu starania o dziecko. Jednak w najbliższą sobotę skończę odkładać lek przeciwpadaczkowy który został zmieniony na inny. Substancja czynną odkladanego leku jest Topiramat, a obecnego, ktory bede brac Lewetyracetam. Topiramat odkladalam z dawki 2x100mg, aktualnie biorę 25mg wieczorem, łącznie trwało to 5 tygodni. Do najbliższej owulacji od soboty miną 3 dobre tygodnie. Czy organizm zdąży się oczyścić ze starego leku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszą kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenia. Sądzę że tak