Czy orzeszki ziemne smażone solone mogą podwyższać trójglicerydy?

czy orzeszki ziemne smażone solone mogą podwyższać tróglicerydy , i czy słone orzeszki prażone solone obniżają cukier?

Witam serdecznie,
słone orzeszki z pewnością nie obniża poziom cukru a ze względu na to że pyta Pan o orzeszki smażone to mogą one podnieść poziom trójglicerydów.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk