Czy ósemka może powodować bóle stawów skroniowo-żuchwowych?

Dzien dobry.Czy osemka dolna,ktora jest duzo wyzej niz inne zeby moze powodowac codzienne dolegliwosci od stawow skroniowo-zuchwowych?Dodam ze trzy pozostale mialam wyrwane ze wzgledu na to,ze krzywo rosly,jednak nie odczulam zadnej poprawy od strony stawow.Czy ta ostatnia osemka moze byc przyczyna dolegliwosci czy raczej cos innego.Pozdrawiam.

Dzień dobry,
dolna ósemka wystając może powodować parafunkcje i blokować doprzednie wysuwanie żuchwy, co może prowadzić do opisywanych przez Pania dolegliwości. Zachęcam do wizyty u chirurga.
pozdrawiam zdrowo :-)
Grzegorz Gdula