Czy osłabienie może być wynikiem zaniżonego poziomu hormonu?

Witam, zrobiłem morfologię z rozmazem na zlecenie lekarza endokrynologa ze względu na obniżony poziom testosteronu (7,59 nmol/l) i wyszło mi kilka rzeczy poza normą. MPV 12,8 fl (norma 9,0 - 12,6) % neutrocytów 43,8 (norma 45 - 70) Liczba monocytów 0,85 G/l (norma <0,8) Z rozmazu Monocyty 10 % (norma 1 - 8) Pytanie co to może oznaczać? Ogólnie czuję się dobrze poza objawami niedoboru testosteronu. Czy to może być przez zaniżony poziom hormonu? Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. Po za tym powyżej opisane elementy badania morfologii. Przedstawiają niewielkie odchylenie od normy które nie są specyficzne