Czy osoba 7 tygodni po artroskopii kolana powinna ćwiczyć 20 min dziennie na rowerku stacjonarnym?

7 tygodni po artroskopji kolana jezdze na rowerze stacjonarnym 4 razy dziennie po 20 minut czy nie przesadzam? mam 69 lat.

Nie wiemy, co w kolanie było leczone... Jeżeli było zalecenie od prowadzącego Ortopedy żeby jeździć i kolano nie protestuje to ćwiczyć. Pozdrawiam