Czy osoba będąca pod wpływem alkoholu może liczyć na przyjęcie do szpitala w przypadku silnego bólu miesiączkowego?

Czy jeżeli osoba jest pod wpływem alkoholu, (np. potrzebuje kontaktu z lekarzem w Szpitalu, czy może na to liczyć (np. bardzo mocne bóle miesiączkowe?)?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli osoba wymaga natychmiastowej pomocy lekarza, udzieli on pomocy również osobie pod wpływem alkoholu.