Czy osoba chora na łuszczycę krostkową może zostać dawcą szpiku?

Witam mam pytanie. Chciałabym zostać potencjalnym dawcą szpiku. Ale niestety cierpię na łuszcycę krostkową, która różni się od łuszcycy prawdziwej. Czy w takim wypadku mogę zostać dawcą?

Witam!
Niestety, łuszczyca krostkowa również stanowi bezwzględne przeciwwskazanie do zostania dawcą szpiku. Może Pani natomiast zaangażować się w popularyzację tego przedsięwzięcia, np. udostępniając materiały na ten temat w mediach społecznościowych albo zaangażować się jako wolontariusz w działalność fundacji zajmujących się rekrutacją potencjalnych dawców szpiku.