Czy osoba chorująca na NF1 powinna zgłosić lekarzowi zgagę i ból w klatce piersiowej?

Witam mam 20 lat. Ostatni byłe u lekarza POZ z bólem głowy i zawrotami ,nudnościami, dreszcze i zimnie poty. Choruje dodatkowo na NF1. Pracuję w ochronie ostatnio jestem dosyć przemęczony. Lekarz przepisał mi ANAPRAN 550 mg 2x1. Już dzisiaj czuje się dziwnie po dwóch pierwszych dawkach. Mam zgagę i bóle w klatce piersiowej. Czy mogę iść na zwolnienie lekarskie? Czy powinienem iść z powrotem do lekarza i wymienić lek i powiedzieć mu o tym?

Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań!
Ważne badanie, objawy, stan ogólny i neurologiczny Pacjenta!
Jakie wyniki badań , Jakie inne schorzenia, sprawność, typ pracy, styl życia, aktywność ?...
Wtedy zalecenia co do rodzaju leków
Pozdrawiam