Czy osoba karmiąca piersią może stosować leki?

Dzień dobry, Chcialem dowiedziec sie w jaki sposob moge wspomóc żonę która karmi piersia a od wczoraj zaczelo ja brać przeziebienie. Ma podwyższoną temperaturę(37.3) oraz boli ja gardlo i zaczyna lamac w kosciach. Czy moze używać jakichś preparatów?

Lek. Tomasz Budlewski

Są odpowiednie preparaty oraz leki przeznaczone /mogące być stosowane w czasie karmienia piersia proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego