Czy osoba, która przeszła operację endoprotezy biodra, może pracować jako ekspedientka?

witam Serdecznie chce dowiedzieć się czy osoba która przeszła operację endoprotezy biodra może pracować jako ekspedientka 8 godz dziennie na nogach czy są jakieś przeciw wskazania??/

Witam,

jeśli osoba wróciła do pełnej sprawności po operacji, odbudowała mięśnie kończyn dolnych i czuje się na siłach - jak najbardziej może wykonywać taką pracę.

Pozdrawiam