Czy osoba po 2 udarach może stosować kąpiele kwasowęglowe?

Zwyrodnienie kręgosłupa.Przebyte: zawał serca , 2 udary mózgu i choroba wiecowa . czy :zwijanie browinowe -częściowe na kręgosłup 20min . 42 st.C.(tzw. "mumia") i kąpiel kwasowowęglowa może być wskazana czy przeciwwskazana 10min. 32-34 st. C. . A.jak przeciw to jakie ewentualne konsekwencje zastosowania(.Dziękuję za 0dpowiedź Marek

Lek. Tomasz Budlewski

konieczny dobór odpowiednich zabiegów lecz niestety większość będzie przeciwwskazana. konieczna wizyta u lekarza rehabilitacji medycznej aby dobrać ew zabiegi po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną.