Czy osoba po 6 czyszczeniach przez krwotoki może zajść w ciążę?

Witam pisze z zapytaniem odnośnie jakie są normy tych poszczególnych rzeczy oraz czy przy takich problemach można zajść w ciążę byłam już u kilku lekarzy każdy mówi co innego . Mam 22 lata i za sobą 6 czyszczen przez krwotoki nigdy nie byłam w ciąży a wiec. Sluz i polipowate fragmenty endometrium z zaburzona sekecja. W 5 dniu cyklu. Endometrium o przekroju 4 mm Jajnik prawy o wymiarach 29×16×13 mm obj. 3.16ml z 20 pecherzykami o śr 5 mm Jajnik lewy o wymiarach 25×15×19 obj. 3.97 ml z 12 pecherzykami o śr 6 mm Oraz ślad wolnego płyny w zatoce douglasa . Wiem że wiele osób tutaj sobie pomogło skoro lekarze nie potrafią liczę na odpowiedź ❤ 0

Lek. Tomasz Budlewski

Konkeczna wizytabu ginekologa najlepiej ze specjalizacja endokrynolog i ustalenie postepowania diagnostyczno leczniczego