Czy osoba po poronieniu może zajść ponownie w ciążę?

Witam mam 26 lat 4.5 roku temu urodził się synek 1.5 roku temu poronilam drugiego dzidziusia i od tego czasu nie mogę zajść w ciążę badania hormonalne ok badania krwi moczu ok dodam że na usg wyszło że jestem posiadaczynia tyło zagięcia macicy z wcześniejszymi ciążami żadnego problemu nie było po poronieniu rozlegulowala mi się miesiączka ale już jest dobrze czy to oznacza że nie uda się mi zajść w ciążę.

Jeśli w badaniach wszystko jest dobrze to raczej nie powinno być problemu z ponownym zajściem w ciążę. Oczywiście trzeba także określić czy partner jest płodny (podstawowe badanie jakości i ilości nasienia).