Czy osoba po udarze może pracować w dziale warzywnym?

Witam w 2015 przeszłam udar niedokrwienny z niedowladem lewostronnym który ustąpił i po 9 miesiącach wróciłam do pracy do tej pory pracowałam na dziale odziezowym a teraz mam przejść na warzywa ja nie czuje się na siłach i moje pytanie brzmi czy nie zaszkodze sobie i czego powinnam sie wystrzegac

Witam!
Jeżeli siły na to pozwalają. Ostrzegam jednak, że "na warzywach" czasem zachodzi konieczność dźwignięcia, a jak wiadomo wydolność fizyczna może być w mniejszym lub większym stopniu naruszona! Proszę zwrócić się do lekarza medycyny pracy - oni znają charakter i zakres pracy na poszczególnych stanowiskach!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.