Czy osoba po wylewie z lekiem przed wychodzeniem na zewnątrz powinna przyjmować leki uspakajające?

Jestem 5 miesięcy po wylewie krwi do mozgu przyczyna jest AVM czyli malformacja tetnico żylna. Przez dłuższy okres przed wylewem złe się czułem po wylewie jeszcze gorzej mam leki wychodzić na zewnątrz. Czy myślicie ze powinnem brać antydepresant ?

Dzień dobry,

Proszę szukać wsparcia u psychologa. Po konsultacji jeśli będzie taka potrzeba będzie Pan mógł je uzupełnić poprzez farmakoterapię.

W razie wątpliwości lub pytań zapraszam do kontaktu:
jwyzykowska@vp.pl

Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana Serdecznie,

Taka informację może Pan uzyskać tylko od lekarza Pana prowadzącego, który zna Pana
i Pana historię leczenia, jak również może przewidzieć zafunkcjonowanie nowego leku.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com