Czy osoba porażona lekko przez prąd powinna udać się do lekarza?

Witam, wczoraj podczas prasowania porazil mnie prad w palca od reki. Trwalo to ok 2 sek, samoistnie odrzucilo mi rękę. Nie mam zadnych objawow, oprocz 2 malych babelkow na palcu ktory dotknal kabla, czy powinnam sie obawiac skutkow takiego porazenia lub wykonac jakies badania. Po porazeniu czulam bol reki i palec byl zdretwialy, teraz nic juz nie boli.

Mamy punkt wejścia prądu ale nie znamy jego przebiegu i punktu wyjścia, w związku z czym nie wiemy jakie mógł uczynić potencjalnie szkody w organizmie.