Czy osoba przyjmująca chemioterapię powinna kontynuować cykl stosowania chemię TXL?

Witam, jestem podczas chemioterapii w tym momencie biorę chemie TXL .Zostało mi jej jeszcze 10 serii. Odebrałam w piątek wyniki badań energetycznych i wyszła mi mutacja BRCA1. Mam w związku tym pytanie: czy chemioterapia powinna być kontynuowana w tym samym cyklu czy powinna zostać zmieniona?

Leczenie chemioterapeutykami polega na stosowaniu się do zaleceń lekarza prowadzącego. Proszę samej nie podejmować żadnych decyzji. Potwierdzenie mutacji jest wskazówka dla lekarzy. Proszę o tym pamiętać.