Czy osoba przyjmująca leki na nerwice lekowa może mieć cesarskie cięcie?

Witam, mam ważne pytanie obecnie jestem w 4 tygodniu ciąży i mam mieć rozwiązanie przez cesarskie cięcie ale lecze się na nerwicę lękową biorę 25 mg setaloftu i 25 trittico czy te leki mogą być przeciwskazaniem do cesarskiego cięcia? Bardzo proszę o odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć lekarz prowadzący Panią, znający Panią i Pani historię.

Życzę Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, proszę skorzystać z konsultacji i wyjaśnić wszelkie wątpliwości z lekarzem psychiatrą oraz lekarzem ginekologiem którzy prowadzą leczenie.
Pozdrawiam serdecznie