Czy osoba w 33 tygodniu ciąży może iść na wesele?

Witam jestem w 33 tygodniu ciąży i mam pytanie. Moja siostra 26 wychodzi za mąż i chciałam się dowiedzieć czy moge iść na "wesele" czy lepiej odpuścić? Mój lekarz prowadzący ciążę jest w tej chwili na urlopie i nie mam z nim kontaktu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jak rozwijają się ciąża? Jakieś problemy? Ważne aby nir przesadzić ze skakaniem itp ogólnie z wysiłkiem .