Czy osoba w ciąży może mieć okres?

Witam.Otóż zrobilam 4 testy ciazowe (negat.)od 3 mies.okresy mam nieco inne.Po obawach byciu w ciąży 1okres obfity skrzepy, 2 normalny,3 z kolei mniej obfity niż zawsze 2dni po rozowawy sluz. Każdy okres był w terminie i trwał tyle co zwykle.W między czasie leczylam zapalenie pecherza.Obwód brzucha sie lekko zwiekszyl ostatnio(na kilka dni wraca do normy,później znów wiekszy)Lekarz stwierdził ze może to od infekcji(która ost.wyszła w badaniu).Teraz czekam na nast. Okres. Ciąża czy nie? Co to?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarz ginekologa.