Czy osoba w wyciętą śledzioną może pracować w wojsku?

Witam mam taką sprawę bo staram się do Zawodowej służby wojskowej ale jestem bo wypadku komunikacyjnym w którym wyniku operacji wycięto mi śledzione ale w niczym mi to nie przeszkadza bo pracowałem fizycznie odbyłem Służbę przygotowawczą i ćwiczenia rotacyjne i było wszystko ok na badaniach to zawodowej służby też wszystkie wyniki mam super Ale dostałem niezdolny do Zawodowej służby wojskowej z powodu braku śledziony i chcem się odwołać do CWKL w Warszawie bo zależy mi i nie koliduje mi to ani w pracy ani w życiu codziennym.. mam jakąś szansę na pozytywne rozpatrzenie odwołania i szansę na dostanie się do Zawodowej służby wojskowej?? Proszę o pomoc

Nie znam dokładnie przepisów obowiązujących w służbie wojskowej dotyczących przyjmowania nowego personelu, ale raczej sam brak śledziony przy bardzo dobrym stanie zdrowotnym organizmu nie wydaje się być przeciwwskazaniem do służby wojskowej.
Myślę, że w takim przypadku można by się odwołać do wyższej instancji wojskowej.

kategoria zostanie wystawiona przez komisję wojskową. Proszę wykorzystać ścieżkę administracyjną. Decyzja komisji odwoławczej będzie już niepodważalna.