Czy osoba z bliznami na ciele może używać depilatora żony?

Witam , czytam , szukam i znajduje sprzeczne opinię na temat który mnie interesuje a zatem kupiłem żonie depilator znanej firmy wykorzystujący technologię IPL , ja jako ze miałem problemy z trądzikiem który do dziś zostawił po sobie blizny na moich plecach przeglądałem oferty laserowych kuracji na moje blizny które nie są duże ani mocno głębokie ale są widoczne i natknąłem się na zabiegi z tego typu światłem które "pomagają " skórze W regeneracji , czy mógł bym wypróbować żony urządzenie?

Witam zanim cokolwiek sam Pan będzie wykonywał polecam skonsultować sie u lekarza medycyny estetycznej. Niech lekarz obejrzy rodzaj blizn i doradzi odpowiednie zabiegi.