Czy osoba z guzkami na piersi powinna usunąć całą tarczycę?

witam, mam guz na PP 5 cm i drugi ok1cm, na drugim placie PL mam dwa guzki po ok 1 cm. Mam 34 lata. Czy lepiej usunąć całą tarczycę, czy zostawić ile się da?Biopsja ok. Zdania wśród lekarzy są podzielone?a ja nie wiem co robić? Czy pozostawiony kawałek będzie produkował hormony, a moze za chwilę znów wyjdą w nim guzki? Prosze o pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od dokładnego wyniku biopsji, proponuję udać się do innego endokrynologa a jak wygląda usg? jakie wyniki badań hormonalnych?