Czy osoba z nadciśnieniem powinna brać lek Htz?

Dwa miesiace lecze sie na czestoskurcz serca zatokowy biore conkor 1,25 Tydzien temu ginekolog przepisal mi htz cliovelle dzisiaj bardzo zle sie czulam bylo mi niedobrze cisnienie mi skoczylo ze 110 na 150 i serce zaczelo mnie bolec i tak caly dzien nie wiem czy mam brac dalej htz

Lek. Michał Lenard

Sugeruję kolejną wizytę u ginekologa - być może konieczna będzie modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!