Czy osoba z nerwica żołądkową powinna stosować lek Sulpiryd?

Witam, Ze względu na dolegliwości żołądkowe zażywam lek Sulpiryd. Na początku 50mg, po kilku dniach lek zaczął działać i objawy wyciszyły się na 3 tygodnie-później wszytskie dolegliwości wróciły. Od 2 ms stosowania leku biorę dawkę 100mg-z racji tego ze 50mg nie zadziałała jak powinna-wszytsko wg zalecen lekarza. Mówi on, ze 1ms stosowania tego to leku to krotko i trezba być cierpliwym, tyle ze ja końce 2 ms ( w tym 1ms w dawce 100mg) i nie widze poprawy, poza pierwszymi 3 tygodniami stosowania.Z tego co wiem, ten lek zaczyna działać dosyć szybko, a u mnie niestety nie widze poprawy po 2 ms. Czy powinnam dalej brac lek, zmienić czy odstawić? Dodam, ze mam stwierdzoną nerwicę żołądkową, i wizyte u gastrologa mam za soba.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Z zaprezentowanych przez Panią symptomów, zachęcałbym Panią do rozważenia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, która równolegle z farmakoterapią, byłaby dla Pani efektywną oraz komplementarną formą leczenia.

Wszelkie wątpliwości, dotyczące działania farmaceutyku, są wskazaniem do bezpośredniej konsultacji z Lekarzem prowadzącym Panią.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko dobrego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605