Czy osoba z padaczką może uprawiać seks?

Choruję na padaczkę mając 2,5roku miałem zapalenie opon mózgowych wirusowe mając 11lat zaczeły się ataki po 6-8 miesięcznie i tak przez 11 lat po tym okresie ataki trochę ustąpiły były 4- 5 ataków na rok a teraz od 10. Lat jest 1 atak na dwa lata i pytanie jak mam żyć tak bardzo mi się chce śeksu nawet bym codziennie uprawiał kobiety boją się mojej choroby co jakąś poznam to jak oznajmię że jestem chory to zrywają i tak w koło a mnie tak się chce seksu masturbuje się to nie to samo co z kobietą?

Witam!
Oczywiście! Padaczka nie może być powodem zaniechania życia seksualnego! Natomiast, jeżeli związek ma być tylko dla seksu, to może lepiej pomyśleć o "profesjonalistkach". Normalnie przyczyną bycia razem jest więź uczuciowa, a nie tylko pociąg seksualny. Jeżeli jest więź uczuciowa, wówczas jesteśmy skłonni do ustępstw i akceptacji stanu rzeczy. Nie można ew. partnerki traktować jako wyższą formę masturbacji.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.