Czy osoba z przebarwieniami na twarzy może stosować krem przeciw przebarwieniom?

Witam, obecnie jestem miesiąc po zakończonym leczeniu izotretinoiną. Posiadam na twarzy blizny i przebarwienia. Dopiero po 6-miesiącach będę mogła poddać się zabiegowi laserowego usuwania blizn. Chciałabym zapytać czy mogłabym po miesiącu lub po dwóch od zakończonego leczenia zacząć stosować krem na przebarwienia Cosmelan.

Teraz lepiej stosować kremy regenerujące, nawilżające, dopiero po 6 miesiącach można stosować zabiegi na przebarwienia jak również krem Cosmelan