Czy osoba zażywająca lek Teva może założyć implant?

Witam mam 25 lat. Zarzywam leki Citalopram teva 20mg na depresje oraz tetralysal w leczeniu tradziku mlodzienczego. Chcialabym zalozyc implanon i zastanawiamn sie czy jest to dobry pomysl w polaczeniu z tymi lekami. Bardzo prosze o porade poniewaz czytalam o skutkach ubocznych tej antykoncepcji.

Dzień dobry,

leki antykoncepcyjne mogą zmniejszać skuteczność działania leków przeciwdepresyjnych, więc albo należałoby zmienić dawkę lub lek, ale o tym powinien zdecydować lekarz psychiatra.

Z poważaniem.
Adam Zajączkowski

Dzień Dobry Pani,

Na zadane przez Panią pytanie może wypowiedzieć się lekarz prowadzący Panią, który zna Panią, Pani historię leczenia, jak również Pani reakcje na zalecone leczenie.

Życzę Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com