Czy oznacza to choroby z krążeniem?

Dzień dobry. Przedwczoraj skręciłam kostkę, po rtg lekarz zalecił noszenie ortezy (przez kilka pierwszych dni też spanie w ortezie, potem w dzień orteza, w nocy bandaż elastyczny). Nie przepisał mi jednak żadnych zastrzyków przeciwzakrzepowych, jedynie Acard 75mg raz dziennie. Czy powinnam wrócić do lekarza z prośbą o te zastrzyki? Mam 41 lat, w ciąży 7 lat temu miałam stan przedrzucawkowy (ale nie wiem, czy oznacza to choroby z krążeniem?) Czy moje obawy są uzasadnione?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jeżeli byłaby taka konieczność to lekarz przepisałby powyższe leki. dla pewności proponuję udać się do lekarza