Czy oznacza to, że mam hipoglikemię?

W badaniu krwi wyszedł mi za niski poziom glukozy we krwi na czczo ( 64mg/d) zrobiłam badaniekrzywej cukrowej. Wtedy na czczo poziom glukozy we krwi wynosił 62, po godzinie od wypicia glukozy 46 po 2 godzinach 53. Nie rozumiem dlaczego poziom glukozy się w ogóle nie podniósł tylko zaczął spadać, czy oznacza to ze mam hipoglikemie? A jeśli tak to jak mam ja leczyć ? Dodam ze w ciągu dnia często czuje się zmęczona osłabiona nerwowa i często odczuwam uczucie głódupo posiłku. prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na zbyt duże widzialnie insuliny proszę koniecznie udac się do diabetologa i swojego lekarza pierwszego kontaktu