Czy Pai 1 4G homozygota utrudnia zajście w ciążę?

Witam w badaniach wyszedł mi Pai 1 4G homozygota wynik nieprawidłowy jestem po ciazy obumarłej czytałam ze ta mutacja utrudnia zajscie w ciąze ?jak poprawic szanse na zajscie w ciaze pomimo tego wyniku badań,czy stosowac acard juz przed ciaża czy tylko w trakcie?Prosiłabym o pomoc jak przygotować sie do ciązy i czy wogóle jest na nią szansa przy tej mutacji

Lek. Tomasz Budlewski

Czy jakieś objawy zakrzepowo zatorowe? Ile było poronień? W którym tyg? Być może warto jest wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego