Czy parcie na pęcherz oznacza nawrót choroby?

Wykryto u mnie e coli i nieliczne pałeczki kwasu mlekowego w posiewie w pochwie ,posiew moczu w porządku badanie moczu również . Jeden ginekolog kazał brac tylko lsctovaginal . Wytrzymałam tydzień bo pieczenie dyskomfort , co chwile mi się siku chciało . Pojechałam do swojego lekarza z dawnych lat i przepisał antybiotyk doustny zinnat oraz gynaglin . Po leczeniu mam stosować płukankę z kefiru irygatorem 2 razy w tygodniu . Oraz probiotyki doustne i dopochwowe . W piątek zaczekam brac leki było super dziś 3 dzień leczenia i znowu delikatnie poczułam parcie na mocz ale nic nie piecze nie boli . Nie wiem czy to już siedzi w mojek głowie czy co ... rzadko biorę a antybiotyki wiec mam nadzieje ze to pomoże .

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli objawy się nasilą, to najprawdopodobniej jest to nawrót lub niedoleczenie obecnej infekcji. Wówczas będzie konieczna kolejna wizyta u lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.