Czy partner do mnie wróci?

List do partnera który odszedł bez słowa.Wysłuchaj mnie, proszę.Chcę powiedzieć to, czego nie potrafiłam wcześniej.Czy moglibyśmy, jeżeli oczywiście zechciałbyś,spróbować naprawić błędy, które popełnialiśmy?porozmawiać szczerze,co i jak możemy zmienić,żeby poprawić naszą relację;otwarcie powiedzieć,na czym nam zależy;żebyśmy zadbali o wspólne mądre spędzanie czasu razem.ODPDziękuję Ci za tego maila.Obiecuje że zastanowię się nad tymi pytaniami i wkrótce o tym pogadamy.Dobrego dnia CZY ON WRÓCI

Witam,

wygląda na to, że potrzebuje się Pani uzbroić w cierpliwośc i dać partnerowi trochę czasu na przemyślenia. Ciężko powiedzieć jaka będzie jego decyzja, to zależy od tego, co wspólnie ustalicie.

Lidia Polsakiewicz-Grzesiczek

Tylko Pani partner zna odpowiedź na to pytanie. Albo- co jest równie prawdopodobne- on też jej jeszcze nie zna i jedyne, co może na ten moment obiecać, to ponowne rozważenie swojej decyzji i rozmowę na ten temat. A rozmowa jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Pozdrawiam, Justyna Owczarek- Skoneczna