Czy partner nie traktuje mnie poważnie?

Spotykam się z chłopakiem bez zobowiązań. Na początku mi to odpowiadało jednak później zaczęłam się jakoś do niego przywiązywać,robić zazdrosna gdy widziałam go z inną dziewczyna. Przez długi czas ukrywałam to przed nim,jednak powiedziałam mu,że bym chciała się już ogarnąć i czy może być z tego coś więcej. On mi na to odpowiedział tylko ,że nie szuka związku..ale to jCzy uż wiedziałam bo mówił mi to na samym początku jednak myślałam,że może zmienił zdanie. Na drugi dzień się spotkaliśmy na seks..I od tego czasu nie mamy już kontaktu:) zaznaczę jeszcze,że on nigdy się po seksie do mnie nie odzywał,nie interesował moim życiem,nie pytał co u mnie. Jednak prędzej prawil mi komplementy mówił że seks ze mną to marzenie:) Teraz czegoś takiego nie ma,nie wiem czy mu się już znudziłam..czy po prostu myśli,że ma mnie w garści potym jak się dowiedział,że chciałabym coś więcej.Fatalnie się z tym czuje..

Witam. Prawdopodobnie ten chłopak poczuł się przez Panią w pewien sposób oszukany. Umawiał się jasno na pewien rodzaj relacji a Pani nie dotrzymała słowa... Jeśli zależy Pani na kontaktach seksualnych z tym mężczyzną, warto powiedzieć mu o tym wprost i zapytać, czy on nadal jest zainteresowany. Jednak szans na trwały związek w tym momencie raczej nie ma.

Dobry Wieczór Pani,

Z Pani relacji wynika, że była między Wami umowa (znajomość bez zobowiązań, za przyzwoleniem Pani) i takie jest też podejście Chłopaka do relacji z Panią.

Myślę, że jest to dla Pani moment trudnej lekcji, by zadbała Pani przede wszystkim o siebie.

Wspieram Panią mentalnie i życzę Pani tylko pięknej miłości,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605