Czy partner romansuje ze szwagierką?

Witam. Mieszakam z chlopakiem mamy dziecko. Mam brata ktory ma zone I dzieci. Ostatnio zauwazylam u chlopaka w tel esy od szwagierki ze pisali ze tesknia za soba , serduszka I takie inne. Czesto rozmawiaja on sie jak zwieza.wyjasnil mi ze to bylo pisanie sobie takie o Dla zabawy I po pijaku. Powiedzialam o tym dla brata nie uwierzyl mi I teraz wszyscy mysla ze klamie niszcze im zycie I moje zachowanie jest taki ze nie da sie ze mna wytrzymac. Czy to ja sobie cos wymyslilam ?

Witam Panią,

sytuacja którą opisała Pani w dwóch pytaniach jest na tyle skomplikowana, problematyczna i złożona, że znajduje się za mało informacji do dogłębnej analizy wszystkich relacji pomiędzy Państwem.
W takim przypadku warto skorzystać z konsultacji psychologicznych, by odnaleźć i lepiej zrozumieć siebie a także pozostałych członków rodziny.

Pozdrawiam,

Klaudia Zasowska

Dzień Dobry Pani,

Byłaby potrzeba więcej szczegółów...

Bazując na tym, co Pani opisała, zachęcam Panią do szczerej rozmowy, na spokojnie, tylko Pani i partner, celem poproszenia i wyjaśnienia, czy były i czemu mają służyć pisane przez niego SMS-y do szwagierki.

Proszę zakomunikować partnerowi, w sposób zdecydowany, że źle się Pani czuje w takiej sytuacji i prosi Pani, żeby takiej sytuacji już nie było.

Proszę zapytać partnera, jak on by się czuł, gdyby to Pani esemesowała z innym mężczyzną.

Dobrze byłoby, żebyście razem porozmawiali o swoich potrzebach i na tym się skupić.
I przyglądać się ....

Byłaby Pani pomocna rozmowa z psychologiem, żeby mogła Pani nauczyć się, w jaki sposób zadbać o swoje potrzeby, czego Pani serdecznie życzę.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej

Na pewno powinna Pani szczerze porozmawiać ze swoim chłopakiem o tym co Pani czuje, i dlaczego czuje się zraniona. warto również zastanowic się nad "wiarygodnością" partnera i czy mu pani ufa. Jeśli do tej pory nie miała Pani podstaw aby mu nie ufać, to oskarżenia podszyte zazdrością mogą bardzo ranić. - są tacy ludzie, którzy nawet mało znanym ludziom wysyłają serduszka i całuski - taki mają styl , a pod tym nic nie ma... Trzeba te sprawę wyjaśnić i to jak najszybciej.
Pozdrawiam - jeśli potrzeba będzie kontaktu, to można przez moją stronę:
www.pomocpsycholog.pl