Czy partner się zmieni?

Byłam z moim partnerem ponad 3lata, mamy razem roczną córeczkę, zostawiłam go ponieważ czułam się dla niego nie ważna. Nie pracował, nie pomagał, wszystko było na mojej głowie, wiecznie nie było go w domu i okłamywał mnie. Nie jesteśmy ze sobą 4miesiące, on chce do nas wrócić i zapewnia ze się zmieni żebym tylko dała mu szansę. Bardzo bym chciała żebyśmy byli razem,brakuje mi go,ale boję się ze znów mnie zawiedzie. Sama nie wiem co powinnam zrobić? Kocham go ale boję się ze on się nie zmieni.

Witam,

Partner zapewnia Panią, że się zmieni, czy pracuje? Obiektywnie proszę spojrzeć na sytuację, co ten człowiek zmienił w swoim życiu? Czy jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo Pani i córce? Czy może sam potrzebuje opieki i wsparcia z Pani strony?Proszę odnieść się do tych aspektów, które nie były realizowane, dobrze byłoby porozmawiać, jak widzie wspólne życie i odnieść się do tego - czego Pani potrzebuje?Jeśli uzna Pani, że coś się zmieniło w zachowaniu partnera, wtedy podejmie Pani decyzję.

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią Serdecznie,

Zachęcałabym Panią do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, która byłaby dla Pani pomocna w podjęciu decyzji, jak również w umiejętnym wyrażaniu swoich potrzeb.

Życzę Pani pomyślności,
Irena Mielnik-Madej

Witam, obawia się Pani że partner znów Panią zawiedzie. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić się czy są jakieś przesłanki by sądzić że Partner się zmieni. Pozdrawiam serdecznie