Czy partnerka mogła mnie zdradzić?

Witam Państwa . Jakiś czas temu nakrylem swoją dziewczynę na zdradzie i strasznie męczy jedna sprawa. Z tego co wiem to była w domu impreza ja nakrylem dziewczyne w nocy jak wróciłem z pracy , słyszałem jęki jej jak uprawiala sex, ona cały czaś próbuje mnie przekonać że nic nie pamiętam z tego co się wtedy stało mówi że była nieświadoma . Czy jest taka możliwość że nic nie pamiętam była nie świadoma a jeczala przez sen ja myślę że dobrze pamietala te rzeczy mi do siebie nie pasuja Pomocy !

Witam Pana, trudno odpowiedzieć na Pańskie pytanie, bo niewiele mam informacji na temat okoliczności 'zdrady' ze strony partnerki. Mówi Pan wyłącznie o odgłosach, a nie o tym, że zobaczył ją Pan w sytuacji intymnej. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Nie mam możliwości odpowiedzieć na Pana pytanie, jeśli nawet Pan ma trudność...
Z mojej strony zachęcałabym Pana do podjęcia wyjaśniającej, otwartej i szczerej rozmowy
z Dziewczyną, celem rozwiania Pana obaw.
Pomocna mogłaby być Wasza wspólna rozmowa z psychologiem.

Życzę Panu pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com