Czy partnerowi w końcu na mnie zależy?

Mam pytanie na które nie znam odpowiedzi chodzi o to że poznałam faceta lat 26 ja mam 25. Był z dziewczyną 2 lata mieszkał z nią po czym ona go zdradziła jest sam od roku ze mną się spotkał 3razy nigdy do mnie nie dzwonił gdy się chciał spotkać tylko ja bo mi zależy, gdy się umówilismy to każdy za siebie płacił potem po 3 razie zapytałam kiedy znowu się spotkamy to mi powiedział że po 8 marca a to było we wrześniu ostatnie nasze spotkanie czyli pół roku czekać a gdy pytałam czy mu zalezy to tak

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu zdecydowanie wnioskuję, że Pani Partner emocjonalnie nie rozstał się
ze swoją byłą Dziewczyną i wewnętrznie nie jest gotowy na nową relację z Panią.

Podsumowując, to są gesty przemawiające za biernością z Jego strony.
Z drugiej strony Pani nie daje przestrzeni do inicjowania przez Niego spotkań.

Życzę Pani pomyślności i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Mgr Irena Mielnik-Madej

Witam. Może Pani znajomy zbyt wcześnie się z Panią spotkał, nie będąc jeszcze pogodzonym z rozstaniem i zakończeniem poprzedniego związku. Czasem bywa tak, że poszukujemy partnera "na receptę", który ma nas "wyleczyć" z wcześniejszej relacji. Trudno wówczas zbudować dobrą relację. Może też być tak, że jedna ze stron nie widzi istotności własnego udziału i zaangażowania w budowanie relacji. Trudno zgadywać, co może być przyczyną takiej postawy. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zapytanie wprost.