Czy patrząc przez parę sekund prosto w słońce, mogłam sobie uszkodzić wzrok?

czy patrząc przez parę sekund prosto w słońce(przed zaćmieniem) ale w domu (przez szybę) mogę trwale uszkodzić sobie wzrok? Widzę trochę gorzej, a minęła godzina od patrzenia. Czy to minie?

Magdalena Mroczek

Moglo dojsc do uszkodzenia wzroku. Jesli objawy utrzymuja sie prosze zglosic sie do okulisty.