Czy paznokieć zejdzie?

Stłukłem sobie paznokcia drzwiami samochodu w 1/3 zrobił się u nasady lekko fioletowy czy coś z tym zrobić czy samo zejdzie,czy jest też opcja że zejdzie paznokieć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Są różne opcje w zależności od dalszego obrazu. Najbardziej prawdopodobne jest iż zejdzie samo a może się okazać konieczna interwencja chirurgiczna