Czy peeling chemiczny można zastosować na dekolt?

Witsm!!! czy peeling chcemiczny można zastosować na dekolt? mój dekolt mimo młodego wieku 29 lat wygląda zle, mam przebarwienia, piegi, zmarszczki które uwidaczniają się gdy biust jest podniesiony jak również liczne zaskórniki, czerwone krosty i rosszerzone pory.prosze doradzić jaki peeling lub jaki inny zabieg mogl by mi pomoc?

Witam oczywiście można zastosować peeling medyczny na okolicę dekoltu. Można połączyć z innymi zabiegami oczyszczającymi zaskórniki. Na zmarszczki można zastosować mezoterapię z kwasem hialuronowym.Aby dobrać jak najlepsze metody należy zgłosić się na konsultację. Zapraszam serdecznie.

Witam Panią peelingi chemiczne stosujemy na szyję i dekold . Obecnie mamy lato możliwości są ograniczone: kwas migdałowy azelainowy. Jesienią gdy będzie mniej UV otwiera się pełna gama możliwości odmładzania tej okolicy polecam ferulac i peelingi fotodynamiczne.

Witam
Myślę, ze w Pani przypadku odpowiednio dobrany peeling da bardzo dobre rezultaty. Dodatkowo można zastosować osocze bogatopłytkowe, które odbuduje i wzmocni skórę.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska