czy pęknięte naczynko po zabiegu osoczem bogatopłytkowym zniknie?

Witam, miałam wykonywany zabieg osoczem bogatopłytkowym bezpośrednio pod całym okiem w dolinie łez mam siniaka miejsce jest również lekko spuchnięte z widoczną czerwoną małą kreseczką jak przypuszczam pęknięte naczynko, domyślam się że siniak zniknie ale czy pęknięte naczynko również?? dodam że nie mam skłonności do tego typu zmian.

Dzień dobry, bardzo często naruszone podczas zabiegu naczynka wchłaniają się, nie mniej jednak trudno powiedzieć czy i u Pani tak będzie.

Pozdrawiam