Czy pępek wróci do normy po cesarce?

Witam, Jestem 3 miesiące po CC. 4lata temu również miałam CC i od wtedy nie "wciągnął mi się" pępek znajomi mówili że to przepuklina ale ze nie dawało żadnych oznak prócz mało estetycznego wyglądu, to zbagatelizowalam to. W trakcie drugiej ciąży lekarz potwierdził przepukline i radził skonsultować to po ok3-6 miesiącach od CC. Pytanie moje jest następujące czy z racji braku jakichkolwiek dolegliwości bólowych lekarz zaleci operacje? Czy nie dawno przebyta CC może mieć wpływ na operację przepukliny? Czy po operacji pepek odzyska w miarę "normalny" kształt?

- zapewne tak, radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do chirurga Czy nie dawno przebyta CC może mieć wpływ na operację przepukliny?
- nie będzie miało to wpływu na zabieg
Czy po operacji pepek odzyska w miarę "normalny" kształt?
- zapewne tak