Czy piąta cesarka jest bezpieczna?

Witam jestem po czterech cesarkach. Ostatnia była 30.06.2017. Jestem w piątej ciąży. Czego się o a iac o czy przeżyje cesarkę?

Ciąża musi byc prowadzona pod specjalnym nadzorem ginekologa, ściany macicy mogą niestety być już znacznie osłabione, zwłaszcza że nie minęło nawet 2 lata od poprzedniego CC. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.