Czy pieprzyk, który jest głęboko zakorzeniony oznacza czerniaka?

Witam mam pytanie czy pieprzyk który jest głęboko zakorzeniony oznacza czerniaka dodam że kilka dni temu miałam usunięte znamie barwnikowe na pośladku po wycięciu chirurg powiedział że znamię było głęboko zakorzenione ale że wyciął je w całości wiem że teraz muszę czekać na wynik. Ale się martwię a za wynikiem muszę jeszcze czekać

Lek. Paweł Szadkowski

To, że znamię było głęboko zakorzenione, nie oznacza, że był to czerniak. Najważniejsze, że znamię zostało usunięte w całości. Musi Pani spokojnie poczekać na wynik.