Czy pieprzyk można usunąć preparatami dostępnymi w aptece, np. Wartner Krioterapia?

Witam, posiadam pieprzyk (brązowy, okrągły, o średnicy ok. 3mm) który bardzo utrudnia mi golenie ponieważ jest lekko wystający. Czy taki pieprzyk można usunąć preparatami dostępnymi w aptece np. Wartner Krioterapia? Czy to niebezpieczne? Czym różni się użycie tego preparatu od profesjonalnego zabiegu krioterapii w usunięciu pieprzyka? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam serdecznie, Marek

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie. Zazwyczaj usuwa się je laserowo