Czy pieprzyki mogą samoistnie odpadać?

Witam.....odkąd pamiętam miałam na twarzy miedzy policzkiem a uchem pieprzyk ostatnio poczułam że leci mi krew po dotknieciu okazało się pieprzyka nie ma....nie ma możliwości żebym przez przypadek coś z nim zrobić a. ..nie mam pojęcia czy tzn ze coś może być nie tak czy poprostu czasem się tak zdarza po pieprzyku została mi"różowa" plamka na skórze... Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje

Mogła go Pani naderwać i stąd krwawienie. Oderwał się w całości. Może to był włókniak. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.