Czy pieprzyki u półtorarocznego dziecka należy kontrolować u lekarza?

Córka ma 1,5 roku ma dwa malutkie pieprzyki na nozce czy to normalne że u tak.malych dzieci Już pojawiają się? Są płaskie i takie malutkie punkciki.Czy jest się czym martwić sama mam bardzo dużo pieprzykow.Czy udać się z dzieckiem do dermatologa??? Czy nie ma takiej potrzeby?

Jeżeli zmiany niepokoją Panią zaleciłabym zgłoszenie się z dzieckiem na wizytę do dermatologa, który wykona badanie dermatoskopowe (tj. specjalistycznym sprzętem oceni znamię) oraz udzieli wskazówek dotyczących dalszego postępowania.