Czy piersi po redukcji opadania się wyrównają?

Dzień dobry. Mam pytanie. Jestem już miesiąc po operacji redukcja opadajacych piersi i powiększaniu . Jedna piers na dole jest bardziej okragla a druga nie, przez to ta druga wydaje sie mniejsza. Juz pytalam lekarza swojego, mowil zebym niczym sie nie przejmowala, ale ja i tak sie przejmuje bo w staniku to widać. Chciałabym się dowiedzieć czym może to być spowodowane i czy rzeczywiście piersi się wyrownaja?

Szanowna Pani,
trudno się nie przejmować a radzić w takiej sytuacji można jedynie żeby poczekać bo jest jeszcze wcześnie po operacji.
Może się wyrównają. Gdyby jednak miała Pani wątpliwości proszę o zdjęcia do oceny kontakt@drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej